Цьогоріч Польща розташує HIMARS на кордоні з калінінградською областю — міністр оборони Польщі

Цього року 16-та механізована дивізія польської армії отримає на озброєння дивізіон високомобільної реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Про це повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, слова якого наводить пресслужба оборонного відомства країни.

«Для нашої безпеки дуже важливо оснастити нашу армію сучасною та ефективною технікою. І ми це постійно робимо», — зазначив Маіруш Блащак.

Він додав, що обладнання замовлене ще ​​у 2019 році.

«Конгрес США схвалив наше замовлення на ще 500 пускових установок HIMARS. Дуже важливо, щоб польська армія була оснащена зброєю, яка добре працює на фронті, яка добре працює на війні, яка в руках українців є дуже ефективною зброєю, яка зупиняє російське вторгнення. Тому що ми чудово усвідомлюємо: оскільки путін вирішив відновити імперію зла, він атакує своїх сусідів», — наголосив очільник польського оборонного відомства.

Маріуш Блащак нагадав: 16-та механізована дивізія має дуже важливе значення для безпеки Польщі, оскільки вона розташована у Вармінсько-Мазурському воєводстві — регіоні, який межує з калінінградською областю росії.

Джерело