Кремль оцінив ідею про переговори Путіна та Байдена

Фото: РБК Пєскову не сподобалася ідея Лукашенка

Володимир Путін завжди готовий до діалогу з Олександром Лукашенком, а не Джо Байденом, дав зрозуміти спікер Кремля.

У Вашингтоні навряд чи підтримають ініціативу формального лідера Білорусі Олександра Лукашенка щодо переговорів президентів США та Росії Джо Байдена та Володимира Путіна у Мінську. Про це сказав на брифінгу спікер Кремля Дмитро Пєсков у п’ятницю, 17 лютого.

«Це нова ініціатива «президента» Білорусі. Ви, напевно, чули заяви Білого дому, що будь-яких інших зупинок, окрім Польщі, президент США не планує. Тому навряд чи Вашингтон відгукнеться на цю ініціативу», — заявив Пєсков.

У відповідь на запитання журналістів, чи готова Росія зі свого боку до такої зустрічі, представник Кремля зауважив: «Президент Путін завжди готовий до діалогу із «президентом» Білорусі, який буде сьогодні у Москві».

Напередодні Лукашенко запросив до Мінська Байдена для зустрічі з Путіним, «заради припинення війни» в Україні. Він запевнив, що американський президент «полетить задоволеним» зі столиці Білорусі.

Відомо, що з 20 до 22 лютого президент США відвідає Польщу. Він зустрінеться з президентом Анджеєм Дудою та лідерами країн Бухарестської дев’ятки (Болгарія, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Словаччина, Чехія та Естонія).

Джерело