Кремль прогнозує довгу «гібридну війну»

Фото: Анадолу Дмитро Пєсков «забув», хто розв’язав гібридну війну проти України у 2014 році

Дмитро Пєсков не бачить перспектив швидкого завершення агресивної війни проти України.

«Недружні країни» розв’язали «гібридну війну» проти Росії, і вона триватиме довго. З такою заявою виступив спікер президента РФ Дмитро Пєсков на брифінгу в середу, 29 березня.

Так, на питання, як оцінюють у Кремлі перспективи закінчення бойових дій в Україні, він заявив: «Ці оцінки мають давати фахівці, які займаються «СВО» (так у Росії називають агресивну війну проти українського народу — ред.) — міністерство оборони».

«А якщо ви маєте на увазі війну в широкому контексті — протистояння з «ворожими державами», «недружніми країнами», ця «гібридна війна», яка розв’язана щодо нашої країни, то це надовго. І тут нам потрібна твердість, вірність собі, цілеспрямованість, єднання навколо президента», — заявив Пєсков.

При цьому він побачив «абсолютну консолідацію російського суспільства» навколо теми війни проти України та президента РФ Володимира Путіна.

Раніше Дмитро Пєсков поскаржився на США через інтенсивну війну в Україні. За його словами, триває лінія на недопущення якогось навіть гальмування бойових дій.

Нагадаємо, Росія втратила понад 172 тисячі солдатів убитими в Україні. Лише за добу 28 березня було відмінусовано понад 600 окупантів.

Джерело