Латвія не братиме участі в Олімпіаді разом з рф та білоруссю

Латвія не братиме участі в Олімпіаді разом з рф та білоруссю

31.01.2023 17:41 джерело Латвія не братиме участі в Олімпійських іграх разом з країнами-агресорами росією та білоруссю, якщо на момент їх проведення агресія в Україні продовжуватиметься.

Як передає джерело, про це повідомляє Delfi.

«Позиція Латвії така — якби ці ігри відбулися зараз і в них брали б участь спортсмени з росії та білорусі, я думаю, що збірна Латвії не поїхала б на ці ігри. Ми сподіваємось, що війна закінчиться, Україна переможе. Це буде абсолютно нова ситуація та нові правила гри. Зрозуміло, у цьому випадку латвійські спортсмени теж матимуть змогу брати участь у таких Олімпійських іграх», — сказав в інтерв'ю LTV президент Латвійського олімпійського комітету Жорж Тікмер.

ЛОК планує запропонувати латвійським спортивним федераціям звернутися до міжнародних федерацій із закликом не допускати спортсменів з росії та білорусі до участі у кваліфікаційних змаганнях Олімпійських ігор. Водночас Олімпійська рада Азії (ОРА) оголосила в четвер, що спортсмени з росії та білорусі будуть допущені до участі в Азіатських іграх цього року, але поки що невідомо, чи зможуть вони виконувати критерії кваліфікації олімпійських ігор.

Джерело