Мер Парижа: Поки російські солдати окуповують територію України, я не хочу, щоб спортсмени росії брали участь у спортивних змаганнях

Мер Парижа: Поки російські солдати окуповують територію України, я не хочу, щоб спортсмени росії брали участь у спортивних змаганнях

09.02.2023 17:38 джерело МОК хоче допустити спортсменів росії та білорусі виступати на Олімпіаді у Парижі під нейтральним прапором.

Мер Парижа Анн Ідальго під час виступу у Київраді підтвердила, що вона проти допуску росіян до Олімпіади-2024, яка відбудеться у столиці Франції, повідомляє мер Києва Віталій Кличко, передає джерело.

«Через рік у нас у Парижі відбудуться Олімпійські та Паралімпійські ігри. Ви цілком справедливо задавалися питанням про дозвіл, який приймаюче місто могло б надати спортсменам, які є громадянами країни, яка вчиняє найстрашніші військові злочини проти вашого населення. Ми вас розуміємо. Ось чому я хочу висловити вам своє переконання і свою волю: поки російські війська продовжуватимуть вас бомбити, націлюватися на ваше громадянське населення та вашу інфраструктуру, поки російські солдати окуповують вашу територію, я не хочу, щоб російські спортсмени брали участь у спортивних змаганнях. Це моє переконання як мера, як політичного лідера, як переконаної європейки. Я не маю сумніву, що Міжнародний олімпійський комітет зможе підтримати цю позицію», — сказала Анн Ідальго.

Джерело