Ми сподіваємося на подальшу підтримку Нідерландів щодо засуджень злочинів рф в міжнародному кримінальному суді — Олександр Поліщук

Відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Олександра Поліщука з делегацією Комітету у закордонних справах Палати Представників Генеральних Штатів Королівства Нідерланди, яку очолив Голова Комітету Рюдмер Херма.

Обговорено актуальні питання оборонного співробітництва між країнами та посилення підтримки зі сторони законодавчого органу Нідерландів для зміцнення Сил оборони України.

Нідерландські парламентарі висловили захоплення українським народом і мужністю наших захисників. Рюдмер Херма наголосив, що Нідерланди продовжать підтримку України на різних рівнях, в тому числі, за основним напрямком – постачання західного озброєння та іншої міжнародної технічної допомоги.

Олександр Поліщук подякував народу Нідерландів за всебічну підтримку у протидії агресії росії та солідарність з українцями.

– Ворог не нехтує застосовувати заборонені міжнародними конвенціями методи ведення війни, щоб досягти поставлених кремлем цілей. Від рук окупантів, російських ракет й артилерії – гинуть цивільні українці та руйнується наша критична інфраструктура. Світ має знати правду про криваві дії росії. Тому ми сподіваємося на вашу подальшу підтримку щодо засудження злочинів російських агресорів в міжнародному кримінальному суді. Роль Нідерландів у цьому процесі надзвичайно важлива, – наголосив Олександр Поліщук.

Джерело: Міністерство оборони України

Джерело