На Вінниччині судитимуть кримінальне тріо серійних крадіїв-домушників, — поліція | Кримінал

Слідчі завершили розслідування справи щодо організованої групи крадіїв, учасники якої «спеціалізувались» на викрадені грошей та золотих прикрас.

Організував злочинну діяльність 43-річний вінничанин. Він разом з двома спільниками, жителями обласного центру віком 29 та 53 роки, вчинили ряд майнових злочинів у Вінниці та Вінницькому районі. Загальна сума завданих збитків діями підозрюваних становить пів мільйона гривень.

За словами заступника начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Едгара Папікяна, у 2021 році чоловіки вчинили ряд крадіжок у особливо великих розмірах. Зокрема, вони викрали з офісного приміщення приватного підприємця 2 000 доларів США та майже 350 000 гривень.

Ще один злочин правопорушники вчинили на території Агрономічної територіальної громади – викрали золоті прикраси з будинку місцевої жительки.

Підозрювані планували вчинення крадіжок та ретельно до них готувались. Вони діяли за чітко розподіленими між собою ролями, вживали заходів конспірації з метою недопущення їх викриття. Зловмисники попередньо обстежували територію, прилеглу до об’єктів своїх злочинів, маршрути підходу та відходу. Використовуючи заздалегідь підготовлений інструмент, вони через вікна проникали всередину до приміщень, звідки викрадали кошти та майно. Один з учасників групи спостерігав та контролював обстановку ззовні.

Зловмисникам загрожує позбавлення волі терміном до 12 років з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Вінницької області

Джерело