Невиконання Мінська стало предтечею «СВО» — Пєсков

Фото: Getty Images Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков

Відносини Росії з колективним Заходом фактично заморожені і перебувають на стадії конфронтації, наголосив речник російського президента.

Невиконання Мінських угод іншими їхніми учасниками стало предтечею «спеціальної військової операції» в Україні. Про це 11 грудня заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков у програмі Москва. Кремль. Путін в ефірі телеканалу «Росія-1».

«Відносини Росії та Заходу дійшли до стадії конфронтації, і далі жити доведеться в цих умовах. Країни Заходу не люблять і особливо не збираються любити Росію, але їй це не потрібно», — цитує агентство ТАСС спікера Володимира Путіна.

Також він наголосив, що Європа «дійшла до абсурду» у бажанні не залежати від російського газу. При цьому, за словами Пєскова, вона була прив’язана до постачання американського ЗПГ.

Раніше Путін заявив, що планував розпочати так звану «спецоперацію» ще до 24 лютого, але нібито розраховував домовитися в рамках Мінська-2.

За словами радника Офісу президента України Михайла Подоляка, на заяву російського лідера варто звернути увагу політикам, які сподіваються «знайти компроміс з дияволом».

Лукашенко та Путін обурилися заявою Меркель про Мінські угоди

Джерело