Окупанти планують відкрити в Запорізькій області центр підготовки пропагандистів

Окупанти використовують школи як центр промивки мізків українських дітей, й незабаром планують відкрити центр підготовки «вчителів» історії та російської мови для таких шкіл.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

На тимчасово окупованих територіях в окупантів спостерігається дефіцит педагогів. Більшість українського персоналу відмовилось працювати на ворога, й тому окупанти звезли на територію своїх «вчителів», які займаються русифікацією українських дітей. Проте й це проблему не вирішило. Більшість росіян приїжджає на ротаційній основі через більші виплати ніж у рф. Проте залишатись на постійній основі вони не хочуть, адже не впевнені в подальшій приналежності регіону до рф.

Відтак окупанти хочуть відкрити на ТОТ педагогічні виші, де у швидкому темпі будуть готувати «нових вчителів». Перший такий центр відкрити мають у Бердянську, де за планом ворога до 1 вересня пройдуть перепідготовку чинні вчителі історії та російської мови. Пріоритет обраних фахівців чітко демонструє на що ставить акцент «російська школа», а саме на вивченні мови та «правильної історії».

Центр національного спротиву закликає не віддавати дітей в осередки російської пропаганди. Зауважимо, що російська освіта — це шлях в нікуди. На росії немає престижних університетів, а освітні програми обміну заблоковані через поступову ізоляцію країни-терориста.

Джерело