ООН ухвалить резолюцію щодо трагічної річниці вторгнення росії в Україну

Дмитро Кулеба. Фото: Carolyn Kaster / AFP

ООН ухвалить резолюцію щодо трагічної річниці вторгнення росії в Україну вже завтра. Як повідомляє Урядовий портал, про це заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, відповідаючи на запитання журналістів в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

— Нас повністю задовольняє текст проєкту резолюції з нагоди трагічної річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, яку росія намагається зірвати всіма силами, — наголосив Міністр ЗС України.

Він розповів, що Генеральна Асамблея ООН готується до голосування 23 лютого щодо українського проєкту резолюції стосовно повномасштабного вторгнення росії в Україну: «Документ головним чином вимагатиме від російської федерації повного виведення її збройних сил з території України, припинення бойових дій, а також закріпить ключові положення Формули миру Президента Зеленського».

— Ведеться жорстка кулуарна боротьба, але, незважаючи на потуги росії та її сателітів, які намагаються протидіяти ухваленню резолюції шляхом внесення поправок, використовуючи усі наявні процесуальні інструменти, ми впевнені, що українську резолюцію завтра буде успішно проголосовано, — зазначив Дмитро Кулеба.

Міністр запевнив, що Україна та партнери послідовно розбудовують комплексну міжнародну систему, яка дозволить притягти росію до відповідальності за злочини проти України.

Джерело