Пєсков «відморозився» щодо вибухів у Білорусі

Дмитро Пєсков фактично проігнорував незручні питання

Росія не стала підтверджувати атаку білоруських партизанів на літак ДРЛО А-50 за допомогою безпілотників.

Влада Росії не коментує інформацію про атаку на військовий аеродром під Мінськом. Про це сказав спікер Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу в понеділок, 27 лютого.

«Ні, нам нема чого тут сказати. В інформації, яка була опублікована, йшлося про Білорусь, Білорусь спростувала, тут нема чого додати», — заявив він.

Також Пєсков не став коментувати повідомлення про нібито можливі поставки безпілотників з Китаю до Росії.

«Я не бачу необхідності коментувати, всю цю інформацію було спростовано вже з китайського боку», — сказав представник Кремля.

Він також не став відповідати на запитання, чи запитувала Росія у Китаю якусь техніку для використання у так званій «спеціальній військовій операції» проти України.

«Ні, вся ця інформація загалом була спростована китайською стороною, тому ми не бачимо жодної необхідності щось додатково говорити», — пояснив Пєсков.

Напередодні повідомлялося про вибухи на білоруському військовому аеродромі Мачулищі, розташованому за 12 кілометрів від Мінська.

Згодом в ініціативі BYPOL заявили, що білоруські партизани атакували російський літак ДРЛО А-50 за допомогою безпілотників. Російські агресори мають лише дев’ять таких літаків.

Джерело