Повідомлено про підозру двом громадянам рф, які очолили псевдоміністерства у так званій «днр»

Заочно повідомлено про підозру двом громадянам рф в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. За даними слідства, у липні 2022 року підозрювані очолили псевдоміністерства псевдореспубліки «днр».

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Перший став так званим «міністром доходів і зборів». До його обов’язків входить стягнення податків з фізичних та юридичних осіб для подальшого їх скерування до так званих місцевих і республіканського бюджетів «ДНР».

Також він видає фіктивні документи від імені «міністерства», які відповідно до чинного законодавства України є нікчемними.

Другий підозрюваний обійняв посаду «міністра охорони здоров’я днр» та створює видимість роботи щодо забезпечення функціонування медичних установ, які залишились на тимчасово окупованій території Донецької області й перейшли під контроль представників країни-агресора.

Обидва активно співпрацюють з підконтрольними рф ЗМІ та використовують їх для висвітлення своєї протиправної діяльності й формування думки серед населення щодо легітимності квазіреспубліки.

Джерело