Путін заявив про бої на «історичних рубежах»

Володимир Путін на концерті на честь річниці повномасштабного вторнення в Україну

Президент країни-агресора узяв участь у пропагандистському концерті на стадіоні Лужники.

  «Прямо зараз точиться бій на «історичних рубежах» Росії», — сказав президент країни-агресора Володимир Путін під час виступу на мітингу-концерті у Лужниках у середу, 22 лютого.   «Сьогодні у рамках «спеціальної військової операції» (так у Росії називають агресивну війну проти українського народу. – Ред.)… Ось ми тут з вами зібралися на, по суті, святковий захід, але я знаю, ось щойно слухав вище військове керівництво країни, про те, що прямо зараз йде бій на наших «історичних рубежах», за «наших людей», – заявив Путін.   Він додав, що цей бій «ведуть такі ж мужні бійці», як і ті військові, які перебувають на заході у Лужниках із пластмасовими автоматами і пістолетами.   Путін закликав присутніх на стадіоні три рази прокричати «ура», щоб «мужні бійці» їх почули.

Пізніше Путін запропонував прокричати ура «за єдність російського народу». З того, як він махав мікрофоном, було видно, що він знов очікує трикратного «ура», але стадіон прокричав лиш раз. Потім Путін запропонував покричати слово «Россия» – і під гомін вигуків пішов.

Нагадаємо, 21 лютого Путін виступив із давно обіцяним посланням до Федеральних зборів. Його промова стала набором кліше з російської пропаганди. А фактично єдиною новиною з усього цього потоку слів стало те, що Путін оголосив про припинення участі Росії у Договорі про стратегічні наступальні озброєння (ДСНО).   Після цього в Офісі президента заявили про «тайговий глухий кут» Путіна.  

Джерело