Регулятор оштрафував п’ять обленерго за недотримання графіків відключень

Фото: t.me/khersonskaODA Росія з жовтня атакує енергооб’єкти України

На наступні засідання перенесено питання про штрафи для Львівобленерго, Тернопільобленерго, Закарпаттяобленерго, ДТЕК Київські регіональні електромережі та Полтаваобленерго.

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала п’ять обленерго за «недотримання графіків відключень в умовах дефіциту електроенергії». Рішення про накладення штрафів на ДПЕК Київські електромережі та Одеські електромережі було ухвалено на засіданні комісії 24 січня.

Ще три обленерго — Вінницяобленерго, Волиньобленерго та Чернівціобленерго — отримали аналогічні штрафи минулого тижня.

На наступні засідання перенесено питання щодо штрафів для Львівобленерго, Тернопільобленерго, Закарпаттяобленерго, ДТЕК Київські регіональні електромережі та Полтаваобленерго.

Нагадаємо, з жовтня 2022 року Росія почала масовано атакувати Україну ракетами та дронами. Основною метою стали об’єкти критичної та енергетичної інфраструктури. Внаслідок цих терористичних атак в енергосистемі України виник серйозний дефіцит потужностей, через що по всій країні регулярно проводяться планові та аварійні відключення світла.

Джерело