росіяни продовжують використовувати ЗАЕС як об’єкт прикриття — Євген Єрін

Про дії окупантів на Півдні України та ситуацію навколо Запорізької АЕС в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін.

— На нашому напрямку ситуація залишається без суттєвих змін. Продовжуються обстріли інфраструктури з боку противника. Часто окупанти стріляють по своїх же чи по окупованих мирних кварталах, щоб звинуватити Збройні Сили України в цьому. Насправді, місцеві мешканці добре знають: хто і звідки по них стріляє, — зазначив офіцер ЗСУ.

Говорячи про оперативну ситуацію на Запорізькій АЕС, армієць назвав її складною.

— Поки атомна електростанція перебуватиме під контролем окупантів, казати  про якісь можливі покращення чи погіршення важко. Адже росіяни продовжують використовувати ЗАЕС як свою базу, як об’єкт прикриття, знаючи, що відповіді на їхні обстріли не буде. Тактику своїх дій ворог останнім часом не міняє: розвідувально-диверсійні вилазки до островів Херсонських плавнів і перевірка нашої готовності до відбиття нападу. Всі спроби окупантів завершуються поразками, процес звільнення Півдня України триває, — наостанок зауважив полковник Євген Єрін.

Дмитро Горбунов

Кореспондент АрміяInform

Джерело