Розблокування морських портів дасть поштовх економіці — Метінвест

Фото: facebook.com/metinvest Генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков

Вирішення питання експорту та відновлення логістики через чорноморські порти є вкрай важливим для країни, заявив глава Метінвесту.

Розблокування роботи чорноморських портів та відновлення логістики через них стане головним оптимістичним чинником для економіки України у 2023 році та дасть поштовх для її активного розвитку. Про це заявив генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков в інтерв’ю НВ.

«Відновлення роботи чорноморських портів ще до перемоги у війні дозволить усьому українському бізнесу збільшувати потужності виробництва, нарощувати обсяги експорту сировини та металопродукції. Це призведе до значного зростання українського експорту, валютних надходжень до країни та податків до бюджету», — сказав він.

Риженков додав, що до війни гірничо-металургійний комплекс забезпечував надходження валюти в країну, що сприялостабільності національної валюти.

«Основу сильної національної валюти та позитивного торговельного балансу країни формував саме ГМК. Тому вирішення питання експорту для галузі вкрай важливе для країни», — сказав глава Метінвесту.

Нагадаємо, раніше Риженков розповів про втрати Метінвесту через війну.

СЕО Метінвест: Азовсталь – символ, який необхідно відновити

Джерело