У Дніпрі засуджено чоловіка, який звіряче вбив малюка, та матір жертви, яка цьому не завадила | Кримінал

За публічного обвинувачення Західної окружної прокуратури м. Дніпра визнано винним раніше судимого чоловіка за нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень дитині, від яких вона померла. Його засуджено до 9 років позбавлення волі. Також винесено обвинувальний вирок жінці за фактом завідомого залишення дитини в небезпеці, що спричинило її смерть. Матір засуджено до 4 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що у квітні 2020 року житель м. Зеленодольськ спільно із співмешканкою вживали алкогольні напої. На ґрунті гніву, що виник через плач дитини, чоловік наніс малолітньому сину жінки не менше 19 ударів рукою по голові та тілу. Від одержаних травм малюк, віком 1 рік 11 місяців, помер.

У момент скоєння злочину мати хлопчика перебувала поряд та не вчинила жодних дій щодо припинення протиправної поведінки свого співмешканця та надання медичної допомоги дитині.

За висновками експертів, хлопчик залишався живим ще 10 годин після отриманих травм і при своєчасній медичній допомозі була можливість врятувати його життя.

Жінку було позбавлено батьківських прав щодо двох її інших малолітніх дітей.

За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури

Джерело