У Києві чоловіка засуджено за розбещення дітей та зберігання порнографії | Кримінал

За публічного обвинувачення ювенального прокурора Житомирської обласної прокуратури киянина визнано винним у розбещенні малолітніх та зберіганні зображень з дитячою порнографією.

Чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням  права обіймати посади, пов’язані з ІТ-технологіями та займатися поширенням  інформації будь-якого характеру на вебресурсах строком на 3 роки.

Ювенальний прокурор у суді довів, що у квітні 2021 року 35-річний житель Києва скоїв злочини проти статевої свободи і статевої недорканості малолітніх та основних принципів суспільної моралі.

Від його кримінальних дій потерпіли двоє малолітніх жителів Житомира.  Зокрема, через анонімний Телеграм-бот, зі свого телефону обвинувачений надсилав 12-річній дівчинці повідомлення, що спонукають до дій сексуального характеру.

Для розбещення іншого малолітнього зловмисник використав  телефонний застосунок Viber, надсилаючи йому приватні повідомлення з аналогічним змістом.

Проведені судово-лінгвістичні (семантико-текстуальні) експертизи в обох випадках підтвердили, що обвинуваченим скоєне інтелектуальне розбещення малолітніх.

Крім цього, фігурант справи на власному телефоні зберігав понад 200 графічних та відеофайлів і скріншотів з різноманітних чатів, які, за висновками експертів, є дитячою порнографією.

Свою вину засуджений визнав та усвідомив скоєння злочинів.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело