У Миколаєві поліція повідомила про підозру літній, але затятій прихильниці рашизму | Кримінал

Жителька Миколаєва у месенджері виправдовувала військові дії російської федерації на території України. Їй слідчі повідомили про підозру. Фігурантці загрожує до п’яти років ув’язнення.

Викрили незаконну діяльність 65-річної жінки дізнавачі Миколаївського районного управління поліції спільно із співробітниками відділу протидії кіберзлочинам у Миколаївській області ДКП НПУ. Процесуальне керівництво у провадженні здійснює окружна прокуратура Миколаєва.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що фігурантка у месенджері вела особисте листування із знайомою, яка наразі знаходиться на території російської федерації. Жінка підтримувала дії держави-агресора у проведенні агресивної війни проти України, заперечувала неправомірні дії рф проти нашої країни, визнавала правомірними тимчасові окупації частини територій України, глорифікацію представників збройних формувань рф та представників окупаційної адміністрації рф.

Правоохоронці ідентифікували особу громадянки, встановили фактичне місце її знаходження та провели обшук за місцем проживання. У ході слідчих дій поліцейські вилучили відповідну техніку та припинили злочинну діяльність фігурантки.

Нині слідчі Миколаївського районного управління поліції повідомили жінці про підозру. Їй загрожує до п’яти років ув’язнення.

Триває досудове розслідування.

За матеріалами поліції Миколаївської області

Джерело