У РФ військком проговорився, що росіяни служитимуть удвічі довше

Росіян продовжать відправляти на забій

Після оприлюднення сенсаційної інформації військком заявив, що його слова залежали від того, «як змонтували матеріал», а потім повідомив, що кадри було знято «два роки тому».

Військовий комісар підмосковних міст Михайло Фотін заявив, що наступного року термін служби в армії буде збільшено в півтора, а потім вдвічі, повідомляє УП.   «Є офіційна інформація від військового комісара Московської області, що навесні буде перехідний період — громадяни, покликані навесні, служитимуть півтора роки, а покликані восени 2023-го служитимуть два роки. Я вважаю рішення цілком логічним у зв’язку з тим, що наші північні сусіди вступають до НАТО», — сказав Фотін в ефірі місцевого телеканалу, але пізніше запис видалили.   Сам військком сказав журналістам, що його слова залежали від того, «як змонтували матеріал», а потім повідомив, що кадри було знято «два роки тому».

Очевидно, що військком проговорився, запис свіжий, тому його видалили з ютубу телеканалу.   Варто зазначити, що два роки тому не було й мови про вступ Фінляндії та Швеції до НАТО, про що повідомляє військком.   Нагадаємо, що через проведену в Росії повноцінну мобілізацію Україна має бути готова до будь-яких дій з боку країни-агресора, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Джерело