У Росії заявили про відпрацювання удару ракетою Циркон

Фото: Минобороны РФ Російський фрегат зараз перебуває у західній частині Атлантичного океану

3M22 Циркон — вважається новітньою протикорабельною крилатою ракетою в Росії. Вона нібито гіперзвукова.

Російський фрегат Адмірал флоту Радянського Союзу Горшков відпрацював у західній частині Атлантики організацію завдання удару гіперзвуковою ракетою Циркон. Про це повідомило Міноборони РФ у середу, 25 січня.

Вказано, що моряки провели навчання щодо застосування гіперзвукової ракетної зброї способом комп’ютерного моделювання.

«Відповідно до навчальної обстановки фрегат відпрацював організацію завдання ракетного удару гіперзвуковою ракетою Циркон по морській цілі, що імітує корабель умовного супротивника і перебуває на відстані понад 900 кілометрів», — йдеться в повідомленні.

При цьому під час виконання навчального завдання екіпаж корабля нібито продемонстрував високу злагодженість дій.

Похід загону кораблів у складі фрегата Адмірал флоту Радянського Союзу Горшков та середнього морського танкера Кама розпочався 4 січня та відбувається під командуванням командира дивізії ракетних кораблів Північного флоту капітана 1-го рангу Олега Гладкого.

3M22 Циркон — вважається новітньою протикорабельною крилатою ракетою в Росії. Вона нібито гіперзвукова. Прийнята на озброєння 4 січня 2023 року. Довжина: 8-9,5 метрів (на підставі габаритів пускової установки 3С14 і ракет, що також запускаються з неї). Швидкість: 8 М. Вага бойової частини: 300-400 кг.

Раніше Росія показала перевірку ядерної зброї. Тоді військами РФ здійснено запуски міжконтинентальної балістичної ракети Ярс та балістичної ракети Синева.

Джерело