У Росії заявили про запобігання теракту ІД на хімзаводі

Фото: facebook.com/FSB1Russia У РФ запобігли теракту прихильників ІД

Злочин нібито планували здійснити двоє прихильників «Ісламської держави», під час затримання їх ліквідували.

Федеральна служба безпеки РФ заявила про запобігання теракту на хімічному підприємстві в Калузькій області, який намагалися здійснити прихильники організації «Ісламська держава». Про це 17 лютого повідомило агентство ТАСС.

Зазначається, що при спробі затримання ліквідовано двох уродженців Центральної Азії.

«У Калузькій області запобігли теракту, який планувався за допомогою запалювальних сумішей для підриву цистерн із паливно-мастильними матеріалами та із застосуванням саморобного вибухового пристрою на підприємстві хімічної промисловості двома уродженцями республік Центрально-Азійського регіону», — уточнили у ФСБ.

Як стверджує спецслужба, зловмисники присягнули міжнародній терористичній організації ІД і після скоєння злочину планували виїхати до Сирії.

При затриманні вони чинили збройний опір і «отримали вогнем у відповідь поранення, несумісні з життям».

У прес-релізі ФСБ зазначено, що за адресою конспіративного проживання терористів «виявлено лабораторію з виробництва вибухових речовин, а також готовий до застосування саморобний вибуховий пристрій великої потужності, ємності із запалювальною сумішшю, вогнепальну зброю та боєприпаси».

За фактом приготування до терористичного акту порушено кримінальну справу (ч. 1 ст. 30 та ч. 2 ст. 205 КК РФ).

Раніше ФСБ повідомила про затримання громадянина РФ, який «готовив терористичний злочин за завданням українських спецслужб».

У Росії заявили про затримання «агента СБУ»

Джерело