«Вагнерівцям» нічим воювати – просять боєприпасів

Фото: Скриншот «Вагнерівці» просять боєприпаси у міноборони РФ

Відеозвернення до міноборони РФ записане біля трупів у морзі чи в приміщенні, пристосованому під морг. Відеопрохач повідомляє, що підрозділ зазнає величезних втрат.

      У мережі з’явилося відеозвернення «вагнерівців» до міноборони РФ: вони просять боєприпасів, щоб «захищати батьківщину» і зменшити кількість втрат.   Відео записане біля трупів у морзі чи в приміщенні, пристосованому під морг.   Прохач повідомляє, що підрозділ зазнає величезних втрат, але їх могло бути значно менше, якби було достатньо боєприпасів. При цьому промовець зазначає, що вони «захищають батьківщину», а також пропонує, щоб чиновники на війну відправляли своїх дітей.   «Вагнерівці» другий день поспіль випрошують боєприпаси у російського міноборони. Цього разу записали переконливе відео з моргу, заваленого тілами окупантів, але, схоже, російським чиновникам на це наплювати», – коментує відео український військовий журналіст Андрій Цаплієнко.  

  Нагадаємо, це не перше звернення «вагнерівців» до міноборони РФ із проханням про постачання боєприпасів. Ще одне відео, на якому «вагнерівці» скаржаться, що «повністю відрізані від поставок боєприпасів», з’явилося у мережі в четвер, 16 лютого.   Путін особисто помилував зеків ПВК Вагнера перед відправкою на фронт – ЗМІ    

Джерело