Від російських атак постраждало 75% теплової генерації України — ДТЕК

Фото: facebook.com/sakharukdv Сахарук розповів про ситуацію в енергетиці після ракетного удару

Зараз найскладніша ситуація в Одеській області: там на стабілізацію потрібно кілька днів.

Через російські атаки постраждали і потребують відновлення близько 75% усієї теплової генерації України. Про це в ефірі телеканалу Рада заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

«Потрібно відновлювати близько 7,5 гігават встановленої потужності теплової генерації. Це майже 75% від всієї теплової генерації, яка є в країні. Це великі руйнації, які потрібно якомога швидше повертати в мережу», — сказав він.

Крім того, Сахарук зазначив, що внаслідок останньої атаки росіян на енергетичну інфраструктуру виникла дуже складна ситуація з енергопостачанням на Одещині: там на стабілізацію потрібно кілька днів.

«Зараз енергетики будуть займатися розбором завалів. Подивитися, що відбувалося і будуть ремонтувати. Ремонтувати для того, щоб повернути якомога швидше світло в домівки українців. Роботи багато», — розповів Сахарук.

Нагадаємо, 26 січня російські терористи завдали чергового масованого ракетного удару по енергетичній інфраструктурі України. Загалом росіяни випустили Україною країні 55 ракет, 47 з яких збили сили українських ППО, три не досягли мети. Проте в деяких регіонах було пошкоджено енергооб’єкти, зокрема в Одеській області. Ввечері у ДТЕК повідомили, що в Одесі вдалося підключити до енергопостачання всі лікарні, котельні, насосні станції та іншу критичну інфраструктуру.

Джерело