Заарештовано майно 17 підприємств, які належать громадянам РФ

Фото: САП Суд в Україні заарештував майно громадян Росії

У Сумській області накладено арешт на майно громадян Росії на загальну суму понад 142 мільйони гривень.

Сумська обласна прокуратура наклала арешт на майно 17 підприємств, власниками яких є резиденти Росії. Загальна сума майна становить понад 142 мільйони гривень, повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що прокуратура здійснює процесуальне керівництво у семи кримінальних провадженнях щодо суб’єктів господарювання за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території чи державного кордону України.

У рамках кримінальних проваджень було заарештовано майно 17 підприємств, власниками яких є резиденти РФ, на загальну суму понад 142 мільйони гривень.

До Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) було направлено матеріали про передачу капіталу, іменних акцій, нематеріальних активів майже на 45 мільйонів гривень.

Вирішується питання про передачу до АРМА всього заарештованого майна.

Раніше повідомлялося, що за рік з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 41 акціонерне товариство все ще контролюють росіяни.

Український суд конфіскував активи президента ЦСКА

Джерело