Затверджено Порядок оформлення довідок про перебування військових у місцях несвободи (полоні) внаслідок збройної агресії рф

Міністерство оборони України спільно з іншими органами сектору безпеки та оборони працює над забезпеченням соціального і правового захисту військовослужбовців, які втратили особисту свободу внаслідок збройної агресії держави-терориста рф та нині перебувають у полоні.

У зв’язку з цим, оборонне відомство розробило Порядок, яким встановлено зразки довідок для військовослужбовців, які є підставою для встановлення факту перебування у місцях несвободи (полоні) внаслідок збройної агресії проти України. Зокрема, встановити такий факт можна шляхом звернення до спеціальної Комісії, що працює при Мінреінтеграції. Зразки таких довідок затверджені як для громадян України, так і для іноземців та осіб без громадянства, які проходили військову службу в установленому законом порядку.

Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до Міністерства оборони України, правоохоронного органу, командира підрозділу Збройних Сил, іншого законного військового формування чи органу, що належить до Сил безпеки й оборони України.

Джерело: Міністерство оборони України

Джерело