Завдяки військовим журналістам весь світ знає імена та обличчя своїх захисників і захисниць — Валерій Залужний

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний в День вшанування військового журналіста України подякував воєнним кореспондентам та пресофіцерам за службу.

«Дякую вам, дорогі воєнкори та пресофіцери, за службу і правду! Завдяки вам Україна і весь вільний світ знає імена та обличчя своїх захисників і захисниць. Ви фіксуєте історію нашої боротьби і прийдешньої Перемоги. Ви робите Збройні Сили України справжнім брендом, рівень довіри до якого безпрецедентно високий. Зичу якнайшвидшої Перемоги! Сил і стійкості, натхнення і непохитної віри!» — побажав Головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, що 16 лютого 2015 року під час виконання військового обовʼязку в районі міста Дебальцеве загинув кореспондент ТРК «Бриз» Міністерства оборони капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

«Війна забирає кращих. Тільки за час широкомасштабної збройної агресії росії 8 журналістів загинули безпосередньо під час здійснення професійної діяльності, а 24 загинули як учасники бойових дій у лавах Сил оборони України та внаслідок ворожих обстрілів. Вічна пам’ять полеглим… Слава військовим журналістам, прес-офіцерам, офіцерам зі зв’язків з громадськістю!» — написав генерал Валерій Залужний.

Джерело